Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szybcy kierowcy. Szybsi policjanci

Facebook Twitter

Przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h; w terenie zbudowanym pędził mając 131km/h na liczniku. Mowa o 22-latku z Rybnika zatrzymanym przez policyjną grupę SPEED w Jankowicach na ulicy Nowej.

Tylko minionej doby policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 5 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h. Aż 3 piratów drogowych zatrzymali mundurowi wchodzący w skład grupy SPEED.

Około godziny 21.00 w Rybniku na ulicy Komisji Edukacji Narodowej został zatrzymany kierowca bmw. 26-letni rybniczanin przekroczył dozwoloną prędkość o 68 km/h. Tuż przed północą „wpadł” rekordzista, który jechał w Jankowicach na ulicy Nowej z prędkością 131 km/h. Z kolei, 40-letni kierowca opla na ulicy Gliwickiej w Rybniku jechał z prędkością 115 km/h. Policjanci z grupy SPEED zatrzymali „piratom drogowym” już prawa jazdy, ukarali ich mandatami karnymi i 10 punktami karnymi.

Ponadto policjanci z rybnickiej drogówki zatrzymali jeszcze 2 kierowców. Na ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach został zatrzymany 31-letni kierujący lancią, który jechał z prędkością 108 km/h. Z kolei na ulicy Wodzisławskiej został zatrzymany 36-letni kierujący peugeotem, który jechał z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym.

A dziś (26.09.) Europejski Dzień bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. Byliśmy na patrolu:

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach- wspólna akcja policji i Radia 90 [WIDEO]

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 16 maja 2022