Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szymon Biniek odchodzi z Jastrzębskiego Węgla: „Kibicom dziękuję za wsparcie i doping w każdym meczu”

Facebook Twitter

Klub z Jastrzębia informuje, że ze składu odchodzi libero. W przyszłym sezonie barw Jastrzębskiego Węgla nie będzie już reprezentował libero Szymon Biniek. Siatkarz dziękuje kibicom za wsparcie.

fot..jastrzebskiwegiel.pl

Szymon Biniek: Kiedy przychodziłem tutaj z ligi niżej, wszystko mnie zachwycało, poczynając od przygotowania po oprawy meczowe. Na początku było to dla mnie przytłaczające. Z każdym meczem, z każdym treningiem, nabierałem siatkarskiej „ogłady” i mam nadzieję, będzie ona procentować w przyszłości.

W barwach naszego Klubu zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski. Ponadto, wystąpił również w Lidze Mistrzów, dochodząc z drużyną do półfinału tych rozgrywek.

27-letni zawodnik pochodzi z Nysy i w tamtejszej Stali stawiał swoje pierwsze siatkarskie kroki. Stamtąd dostał się do PlusLigi, w której w barwach Effectora Kielce spędził trzy sezony. Przed przyjściem do Jastrzębskiego Węgla w 2020 roku dwa sezony spędził na zapleczu ekstraklasy, reprezentując najpierw AZS AGH Kraków, a następnie KPS Siedlce.

Szymon, raz jeszcze dziękujemy za reprezentowanie barw Jastrzębskiego Węgla i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

– napisał Jastrzębski Węgiel na swojej stronie www.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 lipca 2022