Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tabu na wodzisławskiej scenie. Ruszyła sprzedaż biletów

Facebook Twitter

Ich koncerty wypełniają zarówno małe klimatyczne kluby, jak i wielkie stadiony. Tabu, bo o nich mowa, zagrają w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca.

fot.,mat.prasowe

Tabu

To śląski zespół, który powstał w 2003 roku. Przez ponad 15 lat działalności krystalizował się jego skład, jak i styl muzyczny. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat. Ponad tysiąc zagranych koncertów i niezliczona ilość przejechanych kilometrów spowodowały, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z „Przystanku Woodstock 2014″. Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem jednego z największych festiwali reggae w Polsce – „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim.

Aktualny skład grupy: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew, Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instrumenty klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Organizując pierwsze wydarzenia stacjonarne, WCK chce swoją publiczność przede wszystkim wprowadzić w dobry nastrój, stąd propozycja kabaretowych występów oraz właśnie koncertu zespołu Tabu. Ten od zawsze jest dla zebranych niesamowitym zastrzykiem energii, a tego myślę wszyscy teraz potrzebujemy. Oczywiście realizacja tego wydarzenia jest uwarunkowana sytuacją epidemiologiczną

– informuje dyrektorka Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zespół Tabu wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 26 marca o godzinie 19:00. Bilety na tę godzinę są już wyprzedane. W środę 02.03. została uruchomiona druga pula biletów na godzinę 21.00. Bilety dostępne w WCK oraz na stronie TUTAJ. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj