GKS Jastrzębie wycofuje się z rozgrywek. Klub nie ma pieniędzy, a nie chce generować kolejnych długów
Nie zagrają w najbliższym meczu w Chojnicach, ani w żadnym kolejnym w obecnym sezonie. Drużyna GKS-u Jastrzębie została wycofana z drugoligowych rozgrywek. To decyzja władz klubu podyktowana trudnościami finansowymi. Poinformowano o niej w oficjalnym komunikacie.