Prowadził auto pod wpływem narkotyków. Zareagował policjant po służbie. 30-latek stanie przed sądem
Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego prowadził samochód po użyciu środków odurzających. 30-latek został zatrzymany, gdy jechał drogą S1 w kierunku Woli, to powiat pszczyński. Mężczyznę zatrzymał policjant z Bielska-Białej.