Ciepło dla Rybnika jest zapewnione? Kuczera: „Mam deklarację z PGE”
"Mam deklarację z PGE że ciepło będzie dostarczane na osiedle elektrowni Rybnik" - mówił w porannej rozmowie w Radio 90 prezydent Piotr Kuczera, pytany o to co z kilkoma tysiącami osób mieszkającymi w dzielnicy, oraz szkołą, przedszkolem czy ośrodkiem zdrowia.