Awantura w pociągu. Wszystko przez pasażera bez biletu
Interwencja policji i Służb Ochrony Kolei na stacji w Rybniku. Jak informuje nasz słuchacz doszło do niej w pociągu Silesia relacji Praga - Warszawa Wschodnia. Jeden z pasażerów zachowywał się agresywnie i i wyładował swoje emocje na drużynie konduktorskiej. Pociąg odjechał opóźniony o około 1,5 godziny.