Mieczysław Kieca przeprasza Michała Wosia. Jest oświadczenie prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Kolejny proces z ludźmi PO zakończony przeprosinami- ogłasza Michał Woś, poseł PiS, były wiceminister sprawiedliwości. Oświadczenie publikuje prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.