Szpital w Wodzisławiu Śląskim uczestniczy w „Czarnym Tygodniu”. Dyrekcja uspokaja: Przyjmujemy każdego pacjenta
Przyjmujemy każdego pacjenta, choć wykrwawiamy się finansowo - mówił porannej rozmowie w Radio 90, Cezary Tomiczek, dyrektor Szpitala Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.