Pirat drogowy w Lubomi. W terenie zabudowanym pędził prawie 120 km/h. Stracił prawo jazdy
Dostał wysoki mandat, a oprócz tego w najbliższym czasie nie będzie mógł prowadzić auta, bo tymczasowo zabrano mu prawo jazdy. Mundurowi z Wodzisławia Śląskiego w Lubomi zatrzymali pirata drogowego. Mężczyzna poruszał się z prędkością 119 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosiła 50 km/h - mówi asp. szt. Małgorzata Koniarska, oficer prasowa policji w Wodzisławiu Śląskim.