Mobbing w Urzędzie Miasta w Rybniku: sąd wydał wyrok w tej sprawie. Tomasz C. nieprawomocnie skazany [AKTUALIZACJA]
Winny. Jest wyrok w sprawie mobbingu w Urzędzie Miasta Rybnika. Sąd Rejonowy w Rybniku uznał winnym byłego urzędnika, któremu proces wytoczyła była urzędniczka.