Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

szpital

Szpital w Rybniku zwolni pracowników? Dyrektor Madowicz: 150 pracowników przejść ma do firm zewnętrznych, będzie też redukcja łóżek o 10 procent

Chcielibyśmy aby 150 pracowników szpitala przeszło do firm zewnętrznych, konieczna jest także redukcja łóżek o 10 procent. Szpital jednak się rozwija, nie podzielam opinii związkowców że to ciche wygaszanie placówki - mówi w porannej rozmowie w Radio 90 Jarosław Madowicz dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku.

Wiadomości