Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Taki mały mundial… Mundurowi z Raciborza grali w piłkę

Facebook Twitter

To był turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu. Po ciężkiej codziennej służbie, na boisko wybiegli strażacy, służba więzienna, straż graniczna i policjanci. Drużyny rozegrały 15-minutowe spotkania w dwóch grupach systemem „każdy z każdym".

fot.raciborz.policja.gov.pl

W piątek (18.11) w hali sportowej „Rafako” w Raciborzu odbył się turniej halowej piłki nożnej. W rywalizacji uczestniczyło łącznie 8 drużyn między innymi policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komend Policji w Głubczycach, Kędzierzynie-Koźlu, Cieszynie oraz drużyn z Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, Służby Więziennej w Raciborzu, Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Drużyny rozegrały 15-minutowe spotkania w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Walka o zwycięstwo była zacięta. Zawodnicy prezentowali grę na bardzo wysokim poziomie. Miłym zaskoczeniem było także uczestnictwo w zawodach Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu brygadiera Jarosława Ceglarka. Tym razem gospodarze turnieju to jest, Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu nie okazali się, zbyt gościnni wygrywając cały turniej, a decydującego gola w rzutach karnych strzelił sam szef raciborskiej policji. Drugie miejsce zdobył Wydział Konwojowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Natomiast trzecie miejsce wywalczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach. Puchary i dyplomy wręczył zawodnikom nadkomisarz Marek Ryszka Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu wraz z aspirantem sztabowym Marcinem Sobeczko przewodniczącym Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Raciborzu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj