Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Takich świąt nie mieliśmy nigdy. Może je opiszemy?

Facebook Twitter

Toruński Uniwersytet Mikołaja Kopernika i Warszawa Szkoła Główna Handlowa organizują konkurs na miarę czasów, w których przeszyło nam żyć. To konkurs na pamiętnik „Życie codzienne w czasach koronawirusa".

fot.picjumbo_com/pixabay.com

Zasady konkursu są proste: prowadź notatki i zapiski, dokumentując to, jak podczas pandemii wygląda Twoje życie codzienne. W szczególności interesują nas wątki związane z sytuacją finansową Twojej rodziny i najbliższego otoczenia. Przedsiębiorco, co z Twoją firmą? Pracowniku, jak wyglądają warunki w Twoim miejscu pracy? Jak łączysz teraz obowiązki w pracy i domu i spędzasz czas wolny? Czy masz jakieś wsparcie? Jak oceniasz pomoc otrzymywaną od najbliższych oraz instytucji publicznych? A może wcale jej nie masz i czegoś Ci brakuje? Jak czujesz się w obrębie czterech ścian i żyjąc online? Jak oceniasz Twoje codzienne samopoczucie i co na nie wpływa? Jak wyobrażasz sobie swoje życie po pandemii?

– czytamy na stronie organizatorów konkursu.

– mówi Paweł Kubicki ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Można wybrać dowolną formę: dziennika, relacji, pamiętnika, bloga lub inną; można też dołączyć zdjęcia, rysunki.

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od tego, co się zmieniło w Twoim życiu, kiedy epidemia dotarła do Polski. W szczególności, jak wpłynęło to na Twoją sytuację materialną, życie codzienne i plany. Zależy nam na szczerości. Gwarantujemy pełną anonimowość, także w przypadku publikacji materiałów. Nie przejmuj się brakiem umiejętności pisarskich – nas interesują autentyczne doświadczenie, przeżycia i podejmowane działania. Każda informacja będzie dla nas ważna. Z jednostkowych losów i indywidualnych problemów odtworzymy obraz czasów niepewności wywołanych koronawirusem.

Gdzie przysłać prace?

• Mailem: pamietniki@sgh.waw.pl (preferowana)
• Pocztą tradycyjną: Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH, ul. Wiśniowa 41, 02-520 Warszawa

Do wygrania jest nawet 5 tysięcy złotych. O ostatecznym podziale nagród zadecyduje Jury powołane przez organizatorów. Więcej TUTAJ!

Czas na przysłanie prac jest do 30 czerwca. Czy już wtedy wrócimy do normalności?

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj