Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Targi Biznesu STARTUPOVO’2022 w Jastrzębiu-Zdroju. Zgłoś się! Wydarzenie odbędzie się w październiku

Facebook Twitter

Już 6 października na Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędą się długo wyczekiwane II Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO'2022. Wydarzenie to jest doskonałą okazją na zaprezentowanie swojej firmy, jej usług i dostępnych produktów szerszej publiczności w jeden dzień!

Fot. pixabay.com

Targi Biznesu stały się miejscem spotkań ludzi biznesu z subregionu zachodniego woj. śląskiego. STARTUPOVO to jedyne takie wydarzenie w naszym okręgu zrzeszające mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z wielu branż, a także firmy nowo powstałe o wysokim potencjale rozwojowym.

Zeszłoroczne Subregionalne Targi Biznesu STARTUPOVO zostały ciepło przyjęte przez odbiorców

Dlatego też to wyjątkowe wydarzenie branżowe odbędzie się ponownie. Organizatorzy stworzyli tym samym na mapie regionu stałe miejsce kontaktów biznesowych, prezentacji i sprzedaży produktów lub usług. Podczas targów przedsiębiorcy mają okazję nawiązać współpracę z kontrahentami, wypromować swój biznes, wprowadzić swoją firmę na całkiem nową ścieżkę rozwoju i zdobyć nowych klientów. Dlatego warto się dobrze przygotować do udziału w tym wydarzeniu, tak pod kątem współpracy B2B, jak i B2C.

fot. facebook.com/bluform

Targi to jednak nie tylko okazja do prezentacji posiadanych towarów i usług

To także szansa na wzięcie udziału w warsztatach prowadzonych przez ekspertów, jak i licznych prezentacjach poszerzających wiedzę i pozwalających na zdobycie nowych informacji na temat tego, jak rozwijać biznes, aby odnieść sukces w branży. W tym roku na prośbę Miasta Jastrzębia – Zdroju do Targów dołączy także wydarzenie dodatkowe – Konferencja Gospodarcza oraz spotkania Stowarzyszenia Gmin Górniczych, zatem dużo rozmawiać będzie można nie tylko o rozwoju biznesu, ale także transformacji subregionu.

Dodatkową atrakcją będzie też poza częścią biznesową część Targowa poświęcona lokalnym rzemieślnikom oraz twórcom handmaidowym z Polski, Czech i Ukrainy – EKOBAZAR.

Więcej informacji i szczegóły TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj