Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Targi pracy w Rybniku

Facebook Twitter

Warsztaty przedsiębiorczości i warsztaty z robotyki obok ofert pracy. Tak zapowiadają się 10. Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Rybniku.

fot. nile/pixabay.com

Zaplanowano je jutro (12.03.) w budynku Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej przy ulicy Kościuszki. Między 10.00, a 12.00 młodzież ucząca się, przyszli absolwenci szkół ponadgimnazjalnych, osoby bezrobotne, chcące zmienić pracę lub poszukujący dodatkowego zatrudnienia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą nie tylko lokalnych pracodawców, bo wśród propozycji można znaleźć będzie także oferty zatrudnienia w kraju i za granicą. Potrzeba: magazynierów, pracowników produkcji, biurowych, kontrolerów jakości w handlu czy gastronomii.

Na targach także możliwość uzyskania bezpłatnych porad z zakresu prawa pracy, zakładania działalności gospodarczej i pozyskiwania dotacji.

O godzinie 10.45 w sali nr 13 odbędą się warsztaty przedsiębiorczości realizowane przez doradcę zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Mikołowie, dla uczestników Hufca Pracy 12-20 w Rybniku.

O godzinie 11.45 w Akademii Technicznej Małolata, III piętro CKI Politechniki, odbędą się warsztaty z robotyki prowadzone przez Pana Antoniego Dudę, dla uczniów SP nr 9 w Rybniku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj