Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tauron ostrzega mieszkańców. Zagubioną legitymację może wykorzystać oszust

Facebook Twitter

Uwaga mieszkańcy regionu, ktoś może podszywać się pod pracownika Tauronu. Jak informuje spółka, w ostatnim czasie jednemu z pracowników zaginęła legitymacja służbowa. Dokument został już unieważniony a osoba, która będzie używała legitymacji o poniższym numerze, nie jest przedstawicielem Tauron Dystrybucja.

fot. www.tauron-dystrybucja.pl

Tauron Dystrybucja unieważnił legitymację służbową nr 01898/TDP. Jak informują przedstawiciele firmy, jeden z pracowników zgubił na terenie Pszowa legitymację służbową, upoważniała ona do przeprowadzania kontroli w ramach działalności TAURON Dystrybucja Pomiary. Jak informuje spółka: Legitymacja ta została unieważniona, a osoba, która będzie używała legitymacji o powyższym numerze, nie jest przedstawicielem TAURON Dystrybucja.

Spółka przypomina również, że:

każdy przedstawiciel TAURON Dystrybucja wykonujący kontrolę posiada ważną legitymację służbową z unikatowym numerem. Podczas kontroli np. nielegalnego poboru energii elektrycznej w danym lokalu są dwaj pracownicy. To osoby wyposażone w specjalne upoważnienia do przeprowadzenia czynności kontrolnych oraz w legitymacje służbowe. Na każdym takim upoważnieniu znajduje się pieczątka imienna oraz podpis i numer kontaktowy do osoby, która takie upoważnienie wystawiła, więc jest możliwość weryfikacji.

W przypadkach wątpliwych można zawsze zadzwonić na numer infolinii, to jest 32 6060616 i tam potwierdzić czy dana osoba jest pracownikiem TAURON Dystrybucja.

Wzór legitymacji służbowej opublikowany jest poniżej.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj