Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Te nazwiska przyciągają na koncerty. Say Yass – Cieszyn – Mamy dla Was bilety!

Facebook Twitter

Kwiat Jabłoni, Tymon Tymański, Brodka – to tylko kilka z wielu artystów zespołów, które już za tydzień usłyszymy w Cieszynie. W dniach 10-11 września 2021 roku odbędzie się wyjątkowa impreza muzyczna o nazwie Yass! Festival. Publiczność jest zaproszona do miasta nad Olzą, a konkretniej na Dziedziniec Browaru Zamkowego.

Dobrą wiadomością dla uczestników tego niezapomnianego przedsięwzięcia jest to, iż festiwal cechuje się kameralnym i rodzinnym klimatem. Na scenie w Cieszynie nie zabraknie dobrze znanych, jak i stosunkowo nowych gwiazd. Gwarantowana dobra muzyka, mnóstwo pozytywnej energii oraz wspaniałe widoki. Warto udać się na festiwal z całą swoją rodziną i przeżyć w tym miejscu niesamowite chwile.

W Cieszynie zaprezentują się m.in.: Kwiat Jabłoni, Tymon Tymański, Brodka, PRO8L3M, Rizi, Wczasy, Święty Bass, Daria Zawiałow, NOON, Król, Undadasea oraz AIKO. Jak widać nie zabraknie solowych artystów, jak i zespołów. Będzie się przy czym bawić, dlatego czym prędzej należy zapewnić sobie wejściówkę na to muzyczne show i pojawić się na nim w dniach 10-11 września. Nikt nie opuści tej imprezy w złym humorze. Dobre samopoczucie zapewnione od samego początku aż do końca.

Say! Yassssssss!

Yass! to kameralny slow fest, zlokalizowany w malowniczym Cieszynie. Wydarzenie odbędzie się w niezwykłej przestrzeni zabytkowego Browaru Zamkowego Cieszyn, skierowany dla wszystkich, którzy chcą trochę “zwolnić”, tęsknią za małomiasteczkowością, dobrą muzyką i nie lubią ścisku imprez masowych. Poza tym Yass, oznacza po prostu “tak”, z języka angielskiego “yes” lub „yay”, ale skojarzenia z nurtem muzycznym stworzonym przez Tymona Tymańskiego, Jerzego Mazzolla i Tomasza Gwincińskiego, również są uzasadnione. Teraz Trójmiejski nurt Yass, odrodzi się w Cieszynie jako Yass! Festival.

To właśnie Tymon Tymański z zespołem, 10 września, otworzy ten nowy, (nie)zwykły muzyczny festiwal w Polsce. Pełny program znajdziecie na stronie festiwalu www.yass.pl

Dla słuchaczy Radia 90 mamy bilety na to wydarzenie, śledźcie nasz profil na FB, niebawem rozdamy tam Wam wejściówki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj