Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Teatr Ziemi Rybnickiej: Zmiany w repertuarze spowodowane sytuacją pandemiczną. Sprawdź

Facebook Twitter

W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną, Teatr Ziemi Rybnickiej podjął decyzję o zmianach w grudniowym repertuarze. Sprawdź, które wydarzenia zostały przeniesione na inny termin.

Nie odbędzie się spotkanie opłatkowe dla rybnickich Seniorów

Miało się odbyć w poniedziałek (13.12.) o godz. 13.00. Zamiast tego wraca cykl Kino Seniora i projekcja filmu „Oto My”. Historia jednoczesnego dorastania ojca i jego autystycznego syna oraz podróży, która odmieni ich życie. Aharon z oddaniem wychowuje swojego syna, Uriego. Żyją we dwóch, zanurzeni we własnej codziennej rutynie, tak bardzo różniącej się od świata, jaki znamy. Gdy Uri staje się formalnie dorosły, ma zamieszkać w specjalistycznym domu opieki. Czy jest na to gotowy? Aharon uważa, że nie, ale może w rzeczywistości sam nie dorósł do rozstania… W drodze do placówki ojciec podejmuje decyzję o wspólnej ucieczce. Reż: : Nir Bergman Prod. Włochy / Izrael Gatunek: dramat Obsada: Noam Imber, Shai Avivi, Efrat Ben-Zur, Smadi Wolfman. Bilety: 12 zł.

Dodatkowo odbędzie się projekcja Kina Seniora (27.12. godz. 13.00)

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił? Reż: Mateusz Rakowicz. Prod. Polska. Gatunek: Komedia / Akcja. Obsada: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Marta Wągrocka, Rafał Zawierucha, Sandra Drzymalska. Bilety: 12 zł.

Występ Kabaretu Smile został przeniesiony na 5.04.2022r.

Planowany był na na czwartek (16.12.) o godz. 20.00

Spektakl „Dobrze się kłamie” został odwołany

Planowany był na sobotę (18.12.) godz. 17.00 i 20.00. Z przyczyn niezależnych od Teatru Ziemi Rybnickiej i organizatora spektaklu Spektaklove spektakl „Dobrze się kłamie” nie odbędzie się. Istnieje możliwość przerezerwowania zakupionych biletów na spektakl „INTELIGENCI” (15.03.2022r. o godz. 18:00 bądź 20:00). Zwrotu biletów można dokonywać zgodnie z regulaminem – w miejscu zakupu.

Koncert symfoniczny z okazji 25-lecia Towarzystwa Muzycznego im. Braci Szafranków oraz powołania Fundacji im. Lidii Grychtołówny i Janusza Ekierta został przełożony na 2022 rok

Planowany był na 22.12.2021r. o godz. 18.00. Bilety zachowują ważność. Termin koncertu zostanie podany do wiadomości natychmiast po jego uzgodnieniu.

Koncert Sylwestrowy zostaje odwołany

Planowany na 31.12.2021 o godzinie 18.00. Organizator prosi o zwrot biletów w miejscu zakupu, zgodnie z regulaminem sprzedaży.

Koncert z serii „Krzesimir Dębski zaprasza” zostaje przeniesiony na 23.04.2022r.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024