Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Termin nadsyłania memów na konkurs WCK przedłużony

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury wydłuża termin składania prac na konkurs „Język stadionów - język tolerancji”, który zakłada zaprojektowanie mema propagującego kibicowanie w duchu tolerancji. Aby wziąć w nim udział należy zaprojektować mema, którego elementy graficzne i tekstowe będą nawiązywać do tytułu konkursowej pracy.

Prace w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi wraz z kartą zgłoszeniową można przesyłać do 5 maja 2021 roku na adres: a.kozielska@wck.wodzislaw.pl.

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu wodzisławskiego

– mówi dyrektor WCK.

Katarzyna Rokowska-Szyroki: Jak na mema przystało, liczymy na humorystyczne podejście do tematu

– dodaje.

Na autorów trzech najlepszych memów czekają nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego działania projektu. Zwycięskie prace mają także szansę na pojawienie się w materiałach promujących językowe przedsięwzięcie, m.in. na wlepkach i plakatach.


Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu, na który WCK otrzymało środki z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Przypomnijmy, że Wodzisławskie Centrum Kultury znalazło się w gronie 29 beneficjentów programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021”. Projekt WCK „Język na stadionach – język tolerancji” otrzymał kwotę dofinansowania w wysokości 10 tys. zł. Konkurs na mema jest jednym z pierwszych działań, jakie WCK przygotowało w ramach przedsięwzięcia popularyzującego poprawną polszczyznę.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj