Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Testy na obecność koronawirusa. Tanio, szybko, bezboleśnie [materiał partnera]

Facebook Twitter

Jedziesz za granicę? Masz potrzebę pilnego przebadania się na obecność koronawirusa? Można to zrobić szybkotanio i wygodnie, nawet za pomocą połączenia online.

Fot. pixabay.com

Tanie testowanie na obecność koronawirusa proponuje www.tanietestowanie.pl. Można przebadać się w punkcie stacjonarnym we Frydku-Mistku w Czechach, tuż za granicą w okolicach Cieszyna. Można także za pomocą połączenia online lub po prostu zamówić test do naszego domu.

Ceny w zależności od testu PCR czy też testu antygenowego są różne. Różna jest także droga do przebadania się pomiędzy tymi dwoma rodzajami testów.

Testy PCR

Testy PCR wykonywane są tylko stacjonarnie i po przyjeździe do punktu, cena wynosi 160 zł. Wynik testu dostaje się zazwyczaj po 24 godzinach. Adres punktu we Frydku-Mistku dostępny znajdziemy na stronie www.ocfryda.cz.

Testy antygenowe

Jeżeli klient będzie chciał wykonać test antygenowy, cena kształtuje się na poziomie 200 koron, czyli około 39 zł.

Dla testu antygenowego, w celu jego przeprowadzenia, można połączyć się za pomocą internetu i wideokonsultacji. Jeżeli ktoś kupi test i się połączy, wykona test za pomocą śliny. Po przeprowadzeniu testu każdy pacjent otrzymuje certyfikat w języku angielskim i czeskim. Cena takiego testu kształtuje się na poziomie 69 zł.

Testy wygodne i bezbolesne

W Polsce wykonuje się często testy za pomocą pobrania wymazu z nosogardzieli. Taki rodzaj badania jest dla pacjenta uciążliwy i nieprzyjemny. Testy proponowane przez tanietestowanie.pl są inne. Pobierana jest cząstka śliny z języka, na jaki przykładany jest tampon. Trzyma się go na języku przez minutę, a następnie wkłada do pojemnika. Jest to bezbolesne dla dzieci, dorosłych, osób starszych, praktycznie dla wszystkich użytkowników. Wyniki testu otrzymujemy po 15 minutach.

Istnieje możliwość zakupu testu, który jest zatwierdzony przez WHO i Ministerstwo Zdrowia w Polsce. Cena takiego testu nawet może się wahać w granicach 10 złotych.

Otrzymany certyfikat daje nam przede wszystkim możliwość wyjazdu za granicę, jeżeli nie jesteśmy zaszczepieni. Kiedy wracamy do kraju, zwalnia nas także z kwarantanny.

Kontakt

Polska:

  • Rafał tel. 535544448

Czechy: (mówimy po polsku)

  • Milo tel. 00420602527171

Zobacz pełną prezentację:

Dojazd do punktu we Frydku-Mistku

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021