Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tętniły życiem i emocjami, a gdy nie ma już w grze Polaków, świecą pustkami

Facebook Twitter

Mowa o strefach kibica, jakie powstały w wielu miejscach regionu. Mecze Reprezentacji Polski przyciągały wielu kibiców. Choć Mistrzostwa Świata w piłce nożnej wciąż trwają, kibiców w strefach jak na lekarstwo.

Mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju, Zofia Florek:

No niestety, nie mamy na to wpływu. Natomiast od 14 czerwca, zaraz od pierwszego meczu inauguracyjnego mieliśmy przygotowane miejsce na lodowisku Jastor, także przez cały czas, aż do niedzieli, do meczu finałowego będzie strefa funkcjonować. Kiedy grała nasza drużyna to tutaj wymagana liczba kibiców była, ta, która była zgłoszona zgodnie z wszystkimi przepisami bezpieczeństwa. Jak nie ma już drużyny narodowej to frekwencja jest kiepska.

Ci nieliczni, którzy wczoraj przyszli do jastrzębskiej Strefy Kibica na półfinałowe spotkanie Anglia-Chorwacja liczyli na dobry mecz i mimo wszystko chwalili takie miejsca:

My też potwierdzamy! Po dogrywce Chorwacja wygrała z Anglią 2:1. W niedzielę (15.07.) wielki finał Francja-Chorwacja ( o godz. 17.00). Pewne jest, że tego dnia kibiców nie zabraknie na Jastorze. Przed meczem odbędzie się bowiem przedsezonowa prezentacja piłkarzy GKS Jastrzębie (o godz. 16.00).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj