Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

The October Leaves i ich goście. I to jacy!

Facebook Twitter

To będzie wieczór z bardzo dobą muzyką. Jutro (14.11.) w Teatrze Ziemi Rybnickiej swój najnowszy krążek promować będzie zespół The October Leaves, który na scenę zaprosił same gwiazdy.

www.facebook.com/TheOctoberLeaves

Będzie John Porter, będzie zespół Myslovitz, będzie TABU, będzie zespól Happysad. Zamysł jest taki, że zespoły grają również nasze utwory a my odwdzięczamy się tym samym, czyli gramy ich utwory. Nie wiem właściwie z czego bardziej się cieszyć czy z tego, że gramy u nas w Rybniku w Teatrze Ziemi Rybnickiej swój koncert- bo zdarzały nam się jakieś małe epizody w TZR, natomiast nigdy nie graliśmy dużego swojego koncertu, który sami organizujemy; czy cieszę się bardziej z tego, że gramy z gośćmi, do których chodziliśmy od najmłodszych lat na koncerty.

– mówi Kamil Bartkowiak, wokalista grupy The October Leaves.

Najnowszy krążek „Fallen Icon Hall of Fame” to jak do tej pory najlepsza płyta zespołu– mówi nam Bartkowiak:

Nagrywaliśmy ją też w rewelacyjnych studiu, już nieistniejącym Rolling Tabs Studio, gdzie mieliśmy do dyspozycji sprzęt, którego nie można było znaleźć w żadnym miejscu w Polsce, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet w Europie. Nie dość, że brzmi jak złoto, to piosenki też są świetne.

Koncert The October Leaves i Goście jutro (14.11.) o 19.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022