Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

The Polish Pow(d)er Week in Hintertux

Facebook Twitter

Tyrolinfo.pl z prawdziwą przyjemnością zaprasza do udziału w osiemnastej edycji The Polish Pow(d)er Week in Hintertux - polskiego tygodnia w Zillertalu, który odbędzie się w dniach 08-15.11.2014 roku.

Obiecujemy, że i tym razem staniemy na wysokości zadania i z nami przeżyjecie niezapomniany dni pełne atrakcji, dobrej muzyki i świetnej atmosfery, jaka towarzyszy wszystkim naszym imprezom.

Oto co dla Was przygotowaliśmy:

  • Skiguiding zarówno dla tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z nartami, jak i dla chcących się doszkolić – podczas codziennego skiguidingu wraz z wykwalifikowanymi instruktorkami i instruktorami z gdańskiej szkoły Mixtura będziecie mogli odkrywać Hintertux, który ma do zaoferowania aż 80 km doskonale przygotowanych tras, ciekawy snowpark z halfpipem i bordercrossem oraz łatwo dostępny teren do jazdy offpiste.
  • Testy sprzętu zimowego na sezon 2014/2015 – dla wszystkich koneserów i ciekawych nowinek przygotowaliśmy jak zawsze wspólne Centrum Testowe, w którym będzie można wypróbować sprzęt takich marek jak: Rossignol, Dynastar, Head, K2, Blizzard i Nobile.
  • Zawody narciarsko-snowboardowe o Puchar Świstaka dla kochających zdrową rywalizację – to wiele sportowych emocji, okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz zdobycia super nagród i medali, które mogą stać się miłą pamiątką na całe życie.
  • Przedszkole, czyli jednocześnie coś dla dzieci i coś dla rodziców – dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu bez dzieci przygotowaliśmy lodowcowe przedszkole, czynne w godzinach otwarcia naszego stoiska 9:00-15:00.
  • Wieczorne imprezy, czyli coś dla nocnych marków – to nasza mocna strona :) Na chwilę obecną potwierdzamy wieczór tematyczny, ognisko, dyskotekę i dwa koncerty: wystąpią dla Was PAPA D. i DAAB.

Więcej informacji znajdziesz tutaj. Poniżej do pobrania program imprezy:

The Polish Pow(d)er Week in Hintertux

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj