Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Thirty Seconds To Mars ponownie w Polsce. Wszystko o koncercie w Rybniku [FOTO]

Facebook Twitter

W niedzielę 22 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpią Thirty Seconds To Mars. Informacja została oficjalnie ogłoszona przez zespół. W czwartek (12.12.) odbyła się w tej sprawie konferencja z organizatorami imprezy. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Januszem Stefańskim z Prestige MJM.

Koncert organizuje miasto Rybnik razem z agencją Prestige MJM. Oficjalnie potwierdzono informacje o koncercie:

22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpi zespół Thirty Seconds To Mars. Myślę, że będzie to kolejny udany koncert w Rybniku, a przede wszystkim adresowany do trochę innej grupy docelowej, jednocześnie do takiej, która ma bardzo duże parcie na koncerty. A więc możemy się tu spodziewać około 15 tysięcy osób, a może nawet i więcej. Wszystko okaże się 22 czerwca.

Kiedy ogłosiliśmy, kto zagra w Rybniku, w internecie zahuczało. Pojawiło się mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że zaproszenie Thirty Seconds To Mars do Rybnika to ważne wydarzenie!

Zespołu nie trzeba było namawiać na koncert w Polsce.

„Ya never know” – odpowiedział tajemniczo Jared Leto na jednym z ostatnich czatów na żywo zapytany o to, czy będzie koncert w Polsce. Fani zinterpretowali jego słowa jednoznacznie i dziś już wiemy, że mieli rację, zespół zagra w Rybniku. Jednak, może się okazać, że to nie będzie jedyny koncert, jaki w przyszłym roku zostanie zorganizowany w Rybniku…

Rybnik na koncertowej mapie Polski zajmuje bardzo silną pozycję:

Koncert Thirty Seconds To Mars w Rybniku będzie promowany w całej Polsce:

Konferencję na bieżąco relacjonowaliśmy TUTAJ

Wszystkim fanom Thirty Seconds To Mars polecamy BLOGA

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2020