Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Thirty Seconds To Mars w Polsce. Konferencja prasowa LIVE

Facebook Twitter

Czas poznać wszystkie szczegóły koncertu Thirty Seconds To Mars, jaki odbędzie się w czerwcu 2014 w Polsce, dokładnie na Stadionie Miejskim w Rybniku. Zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco prosto z konferencji prasowej.

Konferencja prasowa rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem.

W konferencji udział biorą Prezydent Rybnika Adam Fudali oraz przedstawiciele agencji organizującej koncert Prestige MJM Janusz Stefański i Marek Kurzawa.

Oficjalnie potwierdzono, że w Rybniku wystąpi Thirty Seconds To Mars.

Prezentacja zespołu: działają od 1998 roku, mają na swoim koncie wiele znaczących osiągnięć. Nagrali najdroższy teledysk w dziejach muzyki. To jedyna grupa, która nagrała teledysk na Grenlandii. Thirty Seconds To Mars w ciągu półtora roku zagrali ponad 300 koncertów. A jeden z pierwszych singli, jakie wydali w tym roku… wysłali w kosmos! Do tej pory sprzedali ponad 10 milionów płyt na całym świecie. Wielokrotnie zdobywali najważniejsze nagrody muzyczne. Do tej pory w Polsce zagrali już pięć koncertów. Pierwszy z nich sprzedał się w ciągu kilku dni.

Koncert odbędzie się 22 czerwca. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na 21.00-21.30. 

Ceny biletów: VIP – 699 złotych, sektory – 155 złotych, Golden Circle – 229 złotych, płyta A – 135 złotych. To promocyjne ceny biletów, które będą obowiązywać do 24 grudnia. Później wszystkie bilety zdrożeją o 20 złotych.

Zasady sprzedaży: sprzedaż rusza 16.12. o godzinie 10.00. Do zakupienia na czterech portalach internetowych: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl

Miasta na trasie Thirty Seconds To Mars: jest tylko jedno miasto mniejsze od Rybnika – Pieszczany. Inne to Moskwa, Meksyk, Sydney, Petersburg, Berlin, Paryż, Kijów, Wiedeń itd.

Poza Stadionem Narodowym żaden inny stadion w Polsce nie może się na daną chwilą chwalić organizacją większej ilości koncertów niż Stadion Miejski w Rybniku. Ale nie możemy powiedzieć, że do Rybnika będzie mógł przyjechać każdy artysta. Jednak dzięki temu, co już się wydarzyło w Rybniku wielu artystów bierze pod uwagę możliwość grania w tym mieście.

Organizatorzy spodziewają się 15 tysięcy osób fanów na koncercie.

Miasto rezerwuje na organizację koncertu (ze środków Rybnickiego Centrum Kultury) około pół miliona złotych.

Jutro (13.12.) rusza przedsprzedaż biletów. Szczegółów należy szukać na stronie Thirty Seconds To Mars.

Przedsprzedaż odbywa się poprzez fanklub zespołu – szczegóły TUTAJ

Koncert będzie supportowany. O tym, kto wystąpi ostatecznie zdecyduje zespół, jednak na razie nie ma żadnych propozycji.

Wszystkie szczegóły i ciekawostki będą się pojawiać w kolejnych miesiącach.

Koncert potrwa na pewno około 1,5 godziny.

 

Konferencja zakończona.

trybuna

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2020