Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tir pełen radości wyjechał z Wodzisławia do Lubartowa [WIDEO]

Facebook Twitter

18 rodzin z Lubartowa otrzyma pomoc od mieszkańców z wodzisławskiego powiatu. W sobotę (12.12.) TIR wypełniony podarunkami ma dotrzeć na miejsce.

Akcja organizowana była w ramach projektu Paczka Przygody. Włączyły się w nią firmy z wodzisławskiego powiatu oraz wolontariusze, którzy kilka tygodni temu odwiedzili potrzebujących. W paczkach znajduje się to, o czym marzyli mieszkańcy Lubartowa. Jest tam między innymi sprzęt AGD, artykuły żywnościowe czy środki czystości.

Jak piszą wolontariusze z Wodzisławia :

Dzisiejszy dzień jest tym, w którym chcemy w sposób szczególny podziękować tym wszystkim, którzy pomogli w realizacji projektu Paczka Przygody.
Był on dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem i wielu ludzi przyczyniło się do tego, iż dotarliśmy do szczęśliwego finału. Paczka Przygody objęła 18 rodzin z Lubartowa, do których jutro z samego rana dotrze pomoc przygotowana przez darczyńców powiatu wodzisławskiego. Dziękujemy tym wszystkim, dzięki którym przybędziemy na miejsce tirem wypakowanym po brzegi prezentami. Dziękujemy w sposób szczególny strategicznym sponsorom, którzy sfinansowali Paczkę Przygody. To przedsiębiorcy o ogromnym sercu, hojności i dobroci. Dzięki nim mozemy tworzyć takie cudowne rzeczy. Są to firmy: Capek Fabryka, Firma Eko-Pro-Bud firma Flagowa Kraina, Firma DASK malarnia proszkowa.

Zobacz finał akcji w roku 2019 w Wodzisławiu Śląskim.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021