Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To jest coś dla miłośników spacerów z czworonogiem

Facebook Twitter

Trwają zapisy uczestników II Jastrzębskiego DogTrekking TropDoGrzybka. Bieg lub marsz z psem na orientację w terenie zaplanowano na niedzielę, 1 września. Trasa będzie przebiegała przez las Kyndra. Zbiórka na parkingu naprzeciwko dworca autobusowego Arki Bożka.

Każdy uczestnik zawodów otrzyma mapę przebiegu trasy z punktami kontrolnymi, które trzeba „zaliczyć”. Dodatkowo będzie okazja, by skorzystać z porad zawodowych treserów psów, będzie można dowiedzieć się więcej o zdrowym żywieniu czworonogów, a także jak wybierać dla nich zabawki i akcesoria do nauki i pielęgnacji.

Pełny regulamin zawodów: www.tropdogrzybka.pl

Zapisy:
1. Wpłata 20 zł na konto Jastrzębskiego Schroniska dla Zwierząt:
Dane do przelewu: Jastrzębski Zakład Komunalny, Schronisko Dla
Bezdomnych Zwierząt, 44-268 Jastrzębie-Zdrój. Nr konta 28 8470 0001 2001 0029 7123 0002
W tytule należy wpisać DogTrekking TropDoGrzybka 2019.
2. Dowód wpłaty należy przesłać na adres e-mail: treserpsow@tropdogrzybka.pl. W mailu należy podać: imię i nazwisko uczestnika/uczestników oraz liczbę psów biorących udział w biegu, a także numer telefonu kontaktowego. Po wysłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na maila zwrotnego z potwierdzeniem uczestnictwa.

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Informacja o zamknięciu listy zgłoszeniowej pojawi się na www.tropdogrzybka.pl oraz w wydarzeniu na facebook.com/tropDOGrzybka

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022