To już koniec sezonu dla hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie

Wczoraj (23.02.) jastrzębianie przegrali 0:1 trzeci ćwierćfinałowy mecz z STS-em Ciarko Sanok i odpadli z walki o tytuł. Spotkanie było wyrównane i długo żadnemu z zespołów nie udawało się trafić do bramki przeciwnika.

Gdy wszyscy szykowali się do dogrywki, w 59. minucie padł decydujący gol. Zwycięstwo i awans do półfinałów dał drużynie z Sanoka strzał Roberta Kosteckiego. Tym samym STS Ciarko wygrał rywalizację z JKH GKS-em 3:0.

Dodajmy, że ponieważ w tym sezonie nie są rozgrywane mecze o miejsca od 5. do 8. jastrzębianie zakończyli sezon Polskiej Ligi Hokeja na 5. pozycji.

Ciarko PBS Bank STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
1:0 Robert Kostecki

Ciarko PBS Bank: Missiaen – Tarasuk, Sproule; Strzyżowski, Brown, Sliwinski – Roberts, Vidgren; Szczechura, Cichy, Danton – Rąpała, Tuominen; Biały, Kartoszkin, Kostecki – Olearczyk, Demkowicz; Azari, Ćwikła, Bielec.

JKH GKS: Zabolotny – Latal, Górny; Bordowski, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz – Janacek, Gimiński; Plichta, Petro, Stasiewicz – Pastryk, Bigos; Kulas, Stantien, Danieluk – Vrana, Jaworski; R. Nalewajka, Rostkowski, Świerski.

Minuty karne: 12 – 14    Strzały: 24 – 18