Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To już ostatni narciarski weekend w Beskidach. Które wyciągi w Wiśle są jeszcze czynne?

Facebook Twitter

Kwiecień plecień i... przeplata. Zaczął się zimowo i najbliższe dni takie właśnie będą. Narty, deska? Dlaczego nie? I to nie jest informacja primaaprilisowa. Sezon jeszcze trwa. Przynajmniej do niedzieli.

Wiele osób z niedowierzaniem patrzyło dzisiaj o poranku za okno, znowu biało. Ale zgodnie z zapowiedziami meteorologów to raczej powinien być ostatni powiew zimy. Choć ona sama w tym roku nie była zbyt sroga, to dzięki opadom i sztucznemu dośnieżaniu ciągle można jeździć w Beskidach na nartostradach. Ten weekend będzie jednak ostatnim, kiedy na trasach pojawią się amatorzy białego szaleństwa.

Tadeusz Papierzyński: Pogoda sprawiła narciarzom niespodziankę, posypuje śnieg a okolica zrobiła się ponownie biała, wiec dla narciarzy czy snowboardzistów to może być naprawdę udany weekend. W Wiśle jeżdżą 3 stacje Wiślańskiego Skipassu, od piątku do niedzieli Nowa Osada i Siglany, od soboty do niedzieli Soszów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zapalonych narciarzy, to już ostatnia szansa żeby w tym sezonie pośmigać.

Które wyciągi w Wiśle są jeszcze czynne i w jakich godzinach można pojeździć na trasach?

  • Nowa Osada – wyciąg czynny 1-3 kwietnia w godz. 8:00 – 22:00
  • Soszów – wyciąg czynny 2-3 kwietnia w godz. 7:30 – 15:00
  • Siglany – wyciąg czynny 1-3 kwietnia w godz. 8:00 – 21:00

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2022