To już pewne! Jastrzębski Węgiel nie zagra w PlusLidze w przyszłym sezonie
JSW Jastrzębski Węgiel nie zagra w przyszłym sezonie w Pluslidze. To już oficjalna informacja. Drużyna nie wystartuje w tych rozgrywkach z powodów finansowych. Być może w tym mieście będzie występował Barkom-Każany Lwów.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element