Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To już pewne. W sierpniu w Rybniku koncert Linkin Park

Facebook Twitter

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje dotyczące planowanego na koniec wakacji koncertu na Stadionie Miejskim w Rybniku. Dokładnie 25 sierpnia wystąpi amerykańska grupa nu-metalowa Linkin Park. Wiadomość została potwierdzona przez Prezydenta Rybnika Piotra Kuczerę i przedstawicieli Prestige MJM.

Informację o tym, kto zagra na koncercie w Rybniku Radio90.pl podało już wczoraj (2.03.). Wszelkie przesłanki na ten temat pozwoliły nam sądzić, że to właśnie Linkin Park zagra na Stadionie Miejskim przy Gliwickiej.

Fani zespołu, zarówno ci z regionu, jak i z całej Polski ogromnie ucieszyli się z tej wiadomości – ZOBACZ. Dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że koniec wakacji upłynie nam pod znakiem Linkin Park.

Amerykański band na scenie muzycznej jest obecny już od 19 lat. To będzie ich kolejna wizyta w Polsce. W tamtym roku zagrali we Wrocławiu. Przypomnijmy, że na rybnickim Stadionie Miejskim zagrały już cztery gwiazdy międzynarodowej sceny muzycznej – Brian Adams, Guns N’ Roses, Rod Stewart i 30 Seconds To Mars.

W czasie porannej rozmowy w Radiu 90 Piotr Kuczera na pytanie czy to Linkin Park odpowiedział – „Nie potwierdzam, ale nie zaprzeczam”. Jednak zapytany przez dziennikarza, czy to dobry wybór, powiedział: Zobaczymy, czy dopisze frekwencja, przyznam się, że nie jestem jakimś wybitnym znawcą trendów muzycznych, ale według profesjonalistów podobno tak. 

Radio 90: Ale zespół, ten, o którym mówimy już zapisał się w historii tej muzyki współczesnej:

Piotr Kuczera: Tak, rzeczywiście. Powiem tak, to nie do końca są moje gusta muzyczne, aczkolwiek słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii.

Informację oficjalnie potwierdzono także na konferencji prasowej w rybnickim Urzędzie Miasta.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE KONCERTU – SPRAWDŹ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj