StartWiadomości Wiadomości dnia

To koniec problemów z obiadami w szkołach podstawowych w Rybniku!

Na problem zwracał uwagę Arkadiusz Żabka w porannej rozmowie z Prezydentem Rybnika Piotrem Kuczerą. Gospodarz miasta po analizie przyznał, że zmienione zostaną zasady wydawania obiadów:

Ważna informacja, tutaj Pan Redaktor może odtrąbić swoisty sukces, od przyszłego roku szkolnego będziemy zwracać uwagę, żeby od pierwszego tygodnia były rzeczywiście wydawane. 18 placówek uruchamia wydawanie obiadów w pierwszym tygodniu, a 16 w drugim tygodniu. Te 16 placówek będzie musiało zmienić tryb pracy kuchni.

Mamy też dobrą informację dla Szkoły Podstawowej w Rybniku Kamieniu, gdzie jak już was informowaliśmy, chętnych do zjedzenia obiadu jest więcej niż miejsc. W połowie października miasto kupi nowy piec:

Stołówka już będzie za moment wydolna, dzięki interwencji Pana Redaktora. 128 dzieci zgłosiło się na obiady, do dzisiaj 11 ich nie odbiera, bo kuchnia jest za mała. Mamy nowy piec, będzie można przygotować ponad 200 obiadów. Piec pojawi się w szkole w Kamieniu. Od 15 października wszyscy chętni będą mogli z obiadów korzystać.

Macie problem? Postaramy się go rozwiązać! Piszcie!

Formularz Daj znać czeka na Wasze informacje! Dzieje się coś ważnego? Napisz do nas.

Wyślij zdjęcie, czy film lub po prostu opisz co się stało. Zostań naszym pierwszym źródłem informacji.

Zostaw komentarz