Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To ma być ostatni etap prac i ostatni dzień z utrudnieniami

Facebook Twitter

W piątek (17.12.) nie będzie można umawiać się online w Wydziale Komunikacji i Transportu wodzisławskiego starostwa. Nadal będzie można jednak to uczynić telefonicznie.

Fot. powiatwodzislawski.pl

Wydział będzie obsługiwać mieszkańców w zwyczajowych godzinach, tj. od 8:00 do 13:00. jak słyszymy w starostwie w Wodzisławiu, to ostatni etap modernizacji systemu obsługi w Wydziale Komunikacji i Transportu. Od przyszłego poniedziałku (20.12.) będzie można już bezproblemowo korzystać z zupełnie nowego systemu kolejkowego, pozwalającego np. na pobranie na telefon wirtualnego biletu kolejkowego. Przed kilkoma tygodniami zainstalowano również nowoczesną centralę telefoniczną, która definitywnie rozwiąże dotychczasowe problemy w zakresie komunikacji z wydziałem.

Osoby, które chcą załatwić swoją sprawę w Wydziale Komunikacji i Transportu w najbliższy piątek, 17 grudnia, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 32 412 09 00. 17 grudnia Wydział będzie obsługiwać mieszkańców w zwyczajowych godzinach, tj. od 8:00 do 13:00.

Zaplanowane na piątek prace związane z systemem kolejkowym to ostatni etap prac związanych z kompleksową modernizacją systemu obsługi klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu. Od przyszłego poniedziałku będzie można już bezproblemowo korzystać z zupełnie nowego systemu kolejkowego, pozwalającego np. na pobranie na telefon wirtualnego biletu kolejkowego.

Przed kilkoma tygodniami zainstalowano również nowoczesną centralę telefoniczną, która definitywnie rozwiąże dotychczasowe problemy w zakresie komunikacji z wydziałem. Zamiast wybierania numerów do poszczególnych referatów i stanowisk obsługi wystarczy zadzwonić na numer 32 412 09 00, a oprogramowanie centrali pokieruje do właściwego urzędnika.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022