To nie był udany weekend dla hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie [WIDEO]

W piątek (03.11.) jastrzębianie podejmowali na Jastorze Cracovię. Po pierwszej wyrównanej tercji w kolejnych dominowali goście. JKH GKS nie wykorzystał rzutu karnego, a do bramki gospodarzy trzy razy trafiała Cracovia. W ostatnich sekundach jastrzębianie zdobyli honorową bramkę i ostatecznie przegrali 1:3.

Straconych punktów żałował napastnik JKH GKS-u, Leszek Laszkiewicz:

Dodajmy, że w pierwszej tercji piątkowego meczu jastrzębianie stracili także swojego najlepszego strzelca, kontuzji doznał Tomasz Kominek. „Cracovia to bardzo doświadczony zespół i to było dzisiaj widać na lodzie” – mówił na pomeczowej konferencji trener JKH GKS-u, Robert Kalaber:

Wczoraj (05.11.) JKH GKS zmierzył się na wyjeździe z Mistrzem Polski, GKS-em Tychy. Mimo ambitnej gry jastrzębianie przegrali 0:3. Po dwóch przegranych zespół trenera Kalabera spadł na 3. miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi. Za dwa tygodnie w piątek (17.11.) na Jastor przyjeżdża Polonia Bytom.