To nie była udana Wielka Piłkarska Sobota w Rybniku

Tuż przed świętami swój mecz rozegrali piłkarze ROW-u Rybnik. Nasz drugoligowiec nie sprostał Siarce Tarnobrzeg i przegrał 2:3. Rybniczanie zaczęli spotkanie dobrze. W pierwszej połowie prezentowali się lepiej od gości i po golu z 41. minuty Roberta Tkocza, wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie meczu dominowała już jednak Siarka.

ROW bronił się skutecznie do 71-szej minut, a później stracił trzy bramki, na które odpowiedział dopiero w doliczonym czasie gry trafieniem Sebastiana Musiolika. Szkoda tej porażki – komentował na gorąco po spotkaniu pomocnik ROW-u, Robert Tkocz:

Niepocieszony po meczu był także trener ROW-u, Marek Koniarek:

Po sobotniej porażce ROW nadal zajmuje 9. miejsce w tabeli II ligi. W środę (4.04.) zagra u siebie zaległy mecz z Wartą Poznań.