Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

To nie były spokojne święta Bożego Narodzenia na drogach w regionie

Facebook Twitter

W wigilię (24.12.) w Bażanowicach zginął 27-letni kierowca. Prowadzone przez niego auto wpadło w poślizg i czołowo zderzyło się z inną osobówką. Mężczyzna zginął na miejscu. Trzy osoby z drugiego z aut trafiły do szpitala.

fot. Rico_Loeb/ pixabay.com

W niedzielną noc pod koła samochodu wpadł także 20-letni pieszy. Wszystko działo się około 2.00 na ulicy Raciborskiej w Rydułtowach. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala.

W poniedziałek (25.12.), w pierwszy dzień świąt w Brennej na ulicy Wyzwolenia doszło natomiast do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ranny został jeden z kierowców, 70- latek z Brennej. Kolejny wypadek miał miejsce wczoraj (26.12) po 13.00 w Ustroniu na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Myśliwską. Zderzyły się tam Ford, Audi i motocykl marki BMW. Poszkodowanych zostało 5 osób. Kierujący motocyklem mężczyzna z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na obserwację do lecznicy trafiło także roczne dziecko podróżujące jednym z aut. Ostatnie zdarzenie miało miejsce około 16.00 na ulicy Dworcowej w Żorach. Tam na przejściu dla pieszych samochód potrącił dwie osoby. Okoliczności wszystkich zdarzeń wyjaśniają policjanci.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2019