To nie jest dobra wiosna w wykonaniu piłkarzy Energetyka ROW Rybnik

W minioną sobotę (11.04.) rybniczanie znów nie zdobyli punktów. Tym razem przegrali wyjazdowe spotkanie z Wisłą Puławy 2:4. Po pierwszej połowie meczu gospodarze prowadzili już 3:0, czwartą bramkę zdobyli po wznowieniu gry.

Dwa honorowe gole dla zespołu z Rybnika strzelił w końcowych minutach meczu Mariusz Muszalik. ROW spadł na 5. pozycję w tabeli II ligi. W najbliższą sobotę (18.04.) zagra z trzecim w tabeli MKS-em Kluczbork.

Słabe wyniki zespołu, który miał walczyć o awans do pierwszej ligi, nie pozostaną bez echa. Dziś (13.04.) na nadzwyczajnym spotkaniu zbiera się zarząd klubu.

Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik  4:1 (3:0)

Bramki:
15’ Niezgoda (Wisła)
27’ Lisiecki (Wisła)
43’ Nowak (Wisła)
47’ Szczotka (Wisła)