Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Tomasz Sekielski w Raciborzu

Facebook Twitter

Tomasz Sekielski - sprawozdawca parlamentarny, reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, reżyser, autor serii kryminałów m.in. Zapach suszy i Sejf będzie gościem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu 7 lutego.

Tomasz Sekielski współtworzył i prowadził wiele popularnych programów telewizyjnych m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz my!, Czarno na białym i Po prostu. Na swoim koncie ma współpracę z radiem Tok FM, Radiem dla Ciebie, a także i największymi polskimi portalami internetowymi. Jest też twórcą filmów dokumentalnych Władcy marionetek, 8.38 i Tylko nie mów nikomu, który na YouTube miał ponad 23 miliony odsłon. Za swą pracę otrzymał najważniejsze polskie nagrody dziennikarskie i telewizyjne, w tym Telekamery, Wiktora, tytuł dziennikarza roku Grand Press i dwie nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jest pierwszym Polakiem, który został umieszczony na prestiżowej liście „The Bloomberg 50. The people who define 2019”. Jako autor thrillerów debiutował w Domu Wydawniczym REBIS trylogią „Sejf” – Sejf, Sejf. Obraz kontrolny i Sejf. Gniazdo Kruka. Napisał również thrillery polityczne pt. Zapach suszy i Smak suszy.

Spotkanie odbędzie w piątek 7 lutego o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Bezpłatne wejściówki można odebrać w dniach 3-5.02.2020 w Wypożyczalni Głównej przy ul. Kasprowicza 12. Liczba miejsc ograniczona!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 11 lipca 2020