Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tożsamość ofiary wypadku w Warszowicach nadal nieznana

Facebook Twitter

Policjanci sprawdzili przekazane do tej pory informacje, niestety nie przybliżyły one do rozwiązania tej sprawy. Przypomnijmy, 2 listopada, około 16:30, kobieta została potrącona przez samochód, gdy przechodziła przez wiślankę w miejscu niedozwolonym, na prawym pasie w kierunku Pawłowic.

To niebezpieczny odcinek: samochody mogą jechać tam do 100 km/h, teren jest nieoświetlony a wzdłuż drogi stoją barierki energochłonne. Policja publikuje kolejne części garderoby kobiety. Jeżeli ktoś może pomóc w tej sprawie, proszony jest kontakt.

Policja prosi o kolejne informacje, licząc na dotarcie do najbliższych ofiary i ustalenie jej personaliów. Prosimy dzwonić do mł. asp. Tomasza Szustera wybierając numer tel. 32 44 93 230 lub do dyżurnego jednostki z końcówką 255.

Przypominamy:

Informację o zdarzeniu dyżurny odebrał w piątek, 2 listopada, około 16.30.

Wynikało z niej, że nieznana kobieta została potrącona przez samochód, kiedy przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Stało się to na DK-81, czyli na popularnej „wiślance”, na prawym pasie w kierunku Pawłowic, w okolicach tamtejszego lokalu gastronomicznego. Wstępnie ustalono, że przechodziła przez dwa pasy trasy, w miejscu, gdzie znajduje się rozdzielający jezdnie pas zieleni, barierki energochłonne, występuje wzmożony ruch pojazdów i ograniczenie prędkości do 100 km/h, nie ma chodnika, pobocza, teren nie jest oświetlony i znajduje się poza obszarem zabudowanym. Według kierowcy forda, kobieta miała przechodzić jezdnię z jego lewej strony. Do jej potrącenia doszło na prawym pasie trasy. 40- letni właściciel focusa był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Niestety, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Nie miała przy sobie jakiegokolwiek dokumentu lub rzeczy pozwalających na ustalenie jej tożsamości. Dlatego policjanci prosili w zeszłym tygodniu o kontakt wszystkie osoby, które byłyby w stanie pomóc w ustaleniu jej personaliów. Obrażenia ciała, których doznała w wyniku wypadku, wykluczały możliwość publikacji jej twarzy. Zamieszczono zatem jedynie zdjęcia jej butów. Wskazano, że jest to obuwie sportowe o bardzo charakterystycznym wyglądzie. Dodatkowo zaznaczono, że kobieta była ubrana w spodnie niebieskie typu jeans, żółtą bluzkę z dzianiny i niebieską kurtkę przeciwdeszczową. Dzisiaj, poza publikowanymi już wcześniej butami, zamieszczono również zdjęcie kurtki ofiary wypadku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 16 maja 2022