Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Tożsamość ofiary wypadku w Warszowicach nadal nieznana

Facebook Twitter

Wracamy do śmiertelnego potrącenia do jakiego doszło blisko dwa tygodnie temu, w piątek (2.11.) na "wiślance". Nieznana kobieta została potrącona przez samochód, kiedy przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Fot. pszczyna.slaska.policja.gov.pl

Stało się to na DK81, na prawym pasie w kierunku Pawłowic, w okolicach tamtejszego lokalu gastronomicznego. Wstępnie ustalono, że przechodziła przez dwa pasy trasy w miejscu, gdzie znajduje się rozdzielający jezdnie pas zieleni oraz barierki energochłonne. Występuje tam wzmożony ruch pojazdów i ograniczenie prędkości do 100 km/h, nie ma chodnika, pobocza, teren nie jest oświetlony i jest to miejsce poza obszarem zabudowanym. Według kierowcy forda, kobieta miała przechodzić jezdnię z jego lewej strony.

Ofiara nie miała przy sobie jakiegokolwiek dokumentu lub rzeczy pozwalających na ustalenie tożsamości. Obrażenia ciała, których doznała w wyniku wypadku, wykluczają możliwość publikacji jej twarzy. Zamieszczono zatem jedynie zdjęcia jej butów.

Osoby, które rozpoznają na zamieszczonym zdjęciu obuwie ofiary proszone są o kontakt z pszczyńską policją. Prosimy dzwonić do mł. asp. Tomasza Szustera wybierając numer tel. 32 44 93 230 lub do dyżurnego jednostki z końcówką 255.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj