Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tragedia na drodze pod Cieszynem. Wiemy więcej o wczorajszym wypadku [FOTO]

Facebook Twitter

82-letni kierowca oraz jego 91-letni pasażer zginęli wczoraj (28.03.) na drodze ekspresowej pomiędzy Cieszynem a Skoczowem, w miejscowości Ogrodzona. Policja podała więcej informacji na temat tej tragedii.

fot.cieszyn.policja.gov.pl

Jak wstępnie ustalono kierowca nissana jechał niezgodnie z nakazanym kierunkiem jazdy i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującą jeepem. Dwie, z trzech osób podróżujących nissanem, zginęły na miejscu, trzecia z nich, 61-letnia kobieta, została przewieziona do szpitala. Pomocy lekarzy potrzebowały również dwie osoby znajdujące się w jeepie- to 29-letnia kobieta oraz jej 3-letnie dziecko. Policja apeluje o ostrożność, szczególnie w okresie, w którym warunki drogowe wydają się być wręcz idealne do podróżowania- jest słonecznie, sucho, przejrzyście.

Apelujemy o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Szczególnie w okresie, w którym warunki drogowe wydają się być wręcz idealne- jest słonecznie, sucho, przejrzyście. Należy również pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania, gdyż tak naprawdę nigdy nie wiemy co nas może spotkać ze strony innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o pełną koncentrację na drodze!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024