Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tragedia na Gotartowickiej w Rybniku. Nie żyje 19-latka

Facebook Twitter

Policja podała więcej informacji o sobotnim (17.10.) wypadku na ulicy Gotartowickiej w Rybniku. Kierujący bmw utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 21-letni kierowca wiózł trzy pasażerki.

fot.rybnik.slaska.policja.gov.pl

Do wypadku doszło w sobotę (17.10.) około 21.15 na ulicy Gotartowickiej w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że kierujący bmw, 21-letni mieszkaniec Rybnika, jadąc w kierunku ulicy Boguszowickiej na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna podróżował wraz z 20-letnią mieszkanką Wodzisławia Śląskiego i dwoma 19-latkami. Aby wyciągnąć dwie poszkodowane kobiety, potrzebna była pomoc strażaków.

Kierujący oraz ranne pasażerki trafili do szpitali w Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju. Niestety, 19-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Rybniccy śledczy badają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policja apeluje:

Jesienna aura i pogarszające się warunki na drogach mogą stworzyć wiele zagrożeń, na które kierowcy nie zawsze są przygotowani. Padający deszcz albo mżawka mogą stwarzać duże utrudnienia na drodze. W takich warunkach kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Apelujemy o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków pogodowych!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 marca 2021