Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tragiczna śmierć 17-latki. Poszukiwany kierowca samochodu marki Ford Windstar

Facebook Twitter

Jastrzębscy policjanci ustalili, jakim pojazdem poruszał się kierowca, który wczoraj (27.11.) potrącił śmiertelnie 17-latkę na ulicy Libowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto uderzyło w idącą poboczem dziewczynę w późnych godzinach popołudniowych.

Trwają intensywne poszukiwania kierowcy. Mówi Magdalena Szust, rzeczniczka jastrzębskiej komendy policji:

Do wypadku doszło między godzinami 17.30 a 19.30. Zdarzenie to miało miejsce mniej więcej na wysokości skrzyżowania z ulicą Okrzei. W tej chwili zwracamy się z apelem głównie do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia i do ewentualnych świadków. Samochód, który potrącił młodą dziewczynę posiada uszkodzenia w postaci urwanego bocznego lusterka od strony pasażera, urwanej anteny radiowej, ma także uszkodzony zderzak, najprawdopodobniej przedni. Niewykluczone, że tych uszkodzeń jest więcej, natomiast te są pewne.

W jakich okolicznościach znaleziono ciało 17-latki?

Zaniepokojona rodzina, która była zdenerwowana już dość długim opóźnieniem w powrocie młodej dziewczyny do domu, wyszła i zaczęła jej szukać. Na zwłoki dziewczyny natknął się jej brat, powiadomione zostało pogotowie ratunkowe, które następnie powiadomiło nas o tragicznym zdarzeniu.

Powtórzmy apel policji: każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego tragicznego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z jastrzębską komendą.
Wszelkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego tragicznego zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z jastrzębską komendą pod numerem 32 47-87-200, 32 47-87-291 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod numerem 112 i 997.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj