Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tragiczny wypadek na DK45. Nie żyje mała dziewczynka

Facebook Twitter

Dzisiaj przed południem (25.11.) na DK45 pomiędzy Polską Cerekwią, a Zakrzowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Osobowy volkswagen wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowała 35-letnia kobieta oraz 6-letnia dziewczynka. Niestety dziewczynka poniosła śmierć na miejscu.

fot. Policja Kędzierzyn-Koźle

25 listopada około godziny 9.00 na drodze krajowej nr 45, pomiędzy Polską Cerekwią a Zakrzowem, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących na miejscu czynności wynika, że jadąca osobowym volkswagenem w kierunku Opola 35-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego, straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierująca została przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła podróżująca z kobietą 6-letnia dziewczynka.

fot. Policja Kędzierzyn-Koźle

Na miejscu zdarzenia do godziny 11.30 pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. W chwili obecnej ruch odbywa się płynnie.

Poza obszarem zabudowanym dozwolona prędkość wynosi 90 km/h. Pamiętajcie, że droga hamowania i czas reakcji przy takiej prędkości znacznie się wydłużają. Apelujemy więc do kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Dostosujcie swoją prędkość do warunków panujących na drodze.

– apeluje policja.

fot. Policja Kędzierzyn-Koźle

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024