Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trener Jastrzębskiego Węgla odsunięty od prowadzenia drużyny

Facebook Twitter

Trener Andrea Gardini nie poprowadzi w sobotnim meczu siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Jak poinformował klub szkoleniowiec został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu. "Decyzja ta jest wynikiem analizy bieżącej sytuacji drużyny, sposobu zarządzania zespołem, jak również wyników sportowych w kluczowym momencie sezonu" - czytamy w komunikacie wydanym przez klub.

fot.jastrzebskiwegiel.pl

W sobotnim meczu drużyną z ławki trenerskiej w roli pierwszego szkoleniowca pokieruje dotychczasowy trener przygotowania motorycznego i asystent pierwszego trenera, Włoch Nicola Giolito. Przypomnijmy, że jastrzębianie przegrali we własnej hali 2:3 pierwsze spotkanie play-off z Treflem Gdańsk. Drugi mecz w sobotę (16.04.) w Gdańsku. Siatkarze z Jastrzębia są w bardzo trudnej sytuacji muszą wygrać wyjazdowe spotkanie by wrócić do własnej hali na trzeci decydujący mecz.

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że z dniem 14 kwietnia 2022 roku odsunął od prowadzenia pierwszego zespołu trenera Andreę Gardiniego.

Decyzja ta jest wynikiem analizy bieżącej sytuacji drużyny, sposobu zarządzania zespołem, jak również wyników sportowych w kluczowym momencie sezonu.

W sobotnim meczu przeciwko Treflowi Gdańsk naszą drużyną z ławki trenerskiej w roli pierwszego szkoleniowca pokieruje dotychczasowy trener przygotowania motorycznego i asystent Andrei Gardiniego, Nicola Giolito.

– tyle czytamy w komunikacie Zarządu KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj