Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trening z mistrzynią. Taka opcja dziś w Żorach

Facebook Twitter

Chodzi o trening triathlonu z Sabiną Bartecką, mistrzynią, której ostatnim sukcesem były zawody Garmin Iron Triathlon w Skierniewicach, jako pierwsza kobieta minęła linię mety na dystansie ½ Iron Man, ustanawiając przy tym nowy rekord życiowy: na metę wbiegła z czasem 4:50:27 godz., co oznacza poprawienie poprzedniego rekordu życiowego o 35 minut!

Żorski Cross Triathlon

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w triathlonie Sabina Bartecka zaprasza na trening pływania open water, który odbędzie się na kąpielisku Śmieszek dziś (12.07.) o 18.00.

Udział w wydarzaniu nie wymaga posiadania licencji związku sportowego i jest otwarty dla wszystkich chętnych. Udział w testach oraz treningu jest bezpłatny. Należy jedynie wypełnić poniższy formularz, który pozwoli zapewnić odpowiednią ilość pianek dla wszystkich chętnych.

Sabina Bartecka

Sabina Bartecka od dawna uprawia triathon, jak mówiła w Radiu 90 w 2019 roku:

Tu nie wystarczy sam talent, triathlon uczy, że systematyczna prac przynosi efekty.

Dlaczego warto zacząć uprawiać ten sport?

Na pewno super kondycja. Myślę, że jestem teraz w życiowej formie. I to, że nie ma kontuzji w triathlonie, tu mamy trzy dyscypliny, które możemy zastępować. W bieganiu, jak ktoś biega coraz częściej, to zawsze coś go tam boli, tutaj jak coś boli to można pływać, można pójść na rower (…). Taka maksymalna koncentracja, ale też fajna zabawa.

A cały wywiad z 2019 roku znajdziecie tutaj:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj