Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Troje kierowców straciło prawo jazdy za prędkość

Facebook Twitter

Jastrzębscy policjanci z wydziału ruchu drogowego w miniony weekend zatrzymali trzech kierujących, gdzie powodem było przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego jastrzębskiej komendy w piątek (14.08.), w trakcie patrolu ulicy Libowiec zatrzymali do kontroli drogowej 39-latka. Powodem zatrzymania kierowcy renault do kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości o 51 km/h w obszarze zabudowanym.

W sobotę (15.08.) o godzinie 20:45 w trakcie patrolu ulicy Pszczyńskiej policjanci grupy Speed zatrzymali skodę, której 24-letni kierowca pozwolił sobie na jazdę z prędkością 102 km/h w terenie zabudowanym.

W niedzielę (16.08.) około godziny 17:20 na ulicy Pszczyńskiej mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód mercedes, którego 36-letni kierowca w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 106 km/h.

W efekcie mężczyźni zostali ukarani mandatem karnym, 10 punktami karnymi i zatrzymano im prawo jazdy.

Grupy „Speed” działają w całym kraju. Do służby kierowane są radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane, z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni mundurowi reagują na wszelkie przypadki łamania prawa na drodze.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj