Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Trudne warunki po przejściu śnieżycy w rejonie Cieszyna

Facebook Twitter

Ciężarówki ślizgają się na podjazdach. Do kolizji doszło w Ochabach na "wiślance". Trudno przejechać ze Szczyrku do Wisły przez Salmopol. Kto nie musi na razie niech nie wyjeżdża na drogi- apeluje policja.

Warunki na terenie całego powiatu, po tych silnych, intensywnych opadach śniegu, przy niskiej temperaturze, są bardzo trudne. Po raz kolejny na wzniesieniach największe problemy mają kierujący samochodami ciężarowymi. To błoto pośniegowe sprawia, że samochody mają problemy z pokonaniem wzniesień. Stąd też nasz apel, że jeśli ktoś nie musi poruszać się dziś po terenie miasta, to zalecamy takie rozwiązanie.

-relacjonuje Krzysztof Pawlik, rzecznik cieszyńskiej komendy policji. Szczególnie trudna sytuacja jest w samym Cieszynie. Na chwilę obecną na ulicy Katowickiej, na Frysztackiej pojazdy ciężarowe blokują ruch, ruch jest kierowany wahadłowo, piaskarki są już w drodze, ale przy tych warunkach na pewno w innych miejscach też może dojść do takich sytuacji.

Za policją apelujemy uważajcie na siebie i innych uczestników ruchu drogowego! Fatalnie jeździ się we wszystkich miejscach regionu.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj