Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trwa Akcja Lato w WCK: Odkrywamy podwodny świat artystycznie i z humorem! [FOTO]

Facebook Twitter

Pierwszy tydzień Akcji Lato zatytułowany „Odkryj z nami podwodny świat” za nami, ale nie zwalniamy tempa i z impetem wkraczamy w kolejne - piszą do nas organizatorzy zajęć dla dzieci.

mat. prasowe

Zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieciaków jednoznacznie wskazują, że oferta WCK przypadła im do gustu

Było i wciąż jest w czym wybierać. Zakończyły się już warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy tworzyli podwodne stworzenia w różnych odsłonach. Były też zajęcia taneczne z instruktorką zespołu Miraż Dominiką Pławną, animacyjne z Ciocią Klocią i artystyczne z animatorami WCK.

Co przyniosą kolejne tygodnie?

Na pewno mnóstwo dobrej zabawy podczas zajęć teatralno-plastycznych z instruktorką Teatru Szydło i Szydełko z WCK Dorotą Krawczyk, a także podczas warsztatów szycia z Wodzisławskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Nie zabraknie zajęć artystycznych, w tym tworzenia biżuterii i ramek na zdjęcia. Ciekawym wydarzeniem będzie z pewnością spotkanie i warsztaty plastyczne z pisarką i podróżniczką Katarzyną Szulik.

Na niektóre warsztaty są jeszcze wolne miejsca, zainteresowanych prosi się o kontakt z Działem Projektów i Animacji Kulturalnej:

  • tel. 32 455 48 55

Wszelkie informacje dotyczące Akcji Lato z WCK, w tym program, regulamin i oświadczenia dostępne są TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024